Translate

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Nick Vujicic: ekskluzywny wywiad

Odkąd pamiętam zawsze byłam optymistką. Niektórzy mnie za to krytykowali, ale cóż ja zawsze wiedziałam, że po burzy przychodzi słońce. Ten optymizm został podarowany mi przez Boga. Zawsze chciałam być dobrym człowiekiem i dlatego ciągle nad sobą pracuję. Nick Vujicic jest dla mnie wzorem i inspiracją do działania. Gdy patrzę na człowieka bez rąk i nóg i widzę jak doskonale sobie radzi i le ma wiary w sobie, to wiem, że dla mnie przecież życie jest o wiele łatwiejsze. Czasem gdy patrzę na ludzi i słyszę ich ciągłe narzekania, to się zastanawiam co by zrobili gdyby byli w takiej sytuacji jak Nick?
Moje życie też nie jest usłane różami i jak każdy człowiek mam problemy raz większe, raz mniejsze, ale zawsze wiem, że Bóg jest ze mną i daje mi tylko tyle ile mogę unieść, a jeśli mam chwile zwątpienia i wydaje mi się że już nie dam rady, że już za dużo problemów naraz to wtedy proszę Boga i siłę i zawsze tę siłę dostaję, i jestem szczęśliwa.  
Niestety nie będę mogła być na spotkaniu z Nickiem czego bardzo żałuję ale cieszę się że mogę skorzystać choć z namiastki jego przekazu. Dzięki Milewski & Partnerzy!
2 komentarze:

  1. Mialam to szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu, pojechałam z Holandii do Polski,bo wiem ile znaczy chęć zmiany swojego życia. To co przeżyłam słuchając Nicka jest darem dla mojego serca, ten człowiek swoim głosem oczarowuje , inspiruje i dodaje niesamowitą wiarę w siebie samego. Słucham jego przesłań bardzo często, w szczególności gdy próbują dopaść mnie wątpliwości. Chcesz lepszego życia, lepszego siebie podaruj sobie kilkanaście minut na posłuchanie tego cudownego człowieka 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Mialam to szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu, pojechałam z Holandii do Polski,bo wiem ile znaczy chęć zmiany swojego życia. To co przeżyłam słuchając Nicka jest darem dla mojego serca, ten człowiek swoim głosem oczarowuje , inspiruje i dodaje niesamowitą wiarę w siebie samego. Słucham jego przesłań bardzo często, w szczególności gdy próbują dopaść mnie wątpliwości. Chcesz lepszego życia, lepszego siebie podaruj sobie kilkanaście minut na posłuchanie tego cudownego człowieka 😊

    OdpowiedzUsuń